17.10.2013

ZŁOTY LAUR DLA PSZCZYŃSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ

Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować Państwa, iż w dniu 25 września odbyło się uroczyste posiedzenie Rady Nadzorczej Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z okazji Jubileuszu 55 -lecia działalności Spółdzielni.

Ważną częścią tego spotkania było wręczenie przez Prezesa Instytutu Gospodarki Nieruchomościami Arkadiusza Borek statuetki Złotego Lauru dla Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, które to wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest za szczególny wkład w rozwój szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami, ochronę środowiska oraz działania energooszczędne.

Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa wykorzystując swój potencjał intelektualny realizuje sukcesywnie program rozwoju nie tylko budownictwa i rozwoju infrastruktury na podległym jej terenie, ale także tworzy miejsce społecznie przyjazne im mieszkańcom. Te działania są bliskie wartościom wspieranym przez Instytut Gospodarki Nieruchomościami i idealnie wpisują się w ideę jaką nie się ze sobą statuetka Złotego Lauru.

Jubileusz był także okazją do podsumowania działań indywidualnych osób, które współtworzyły wartość spółdzielni. W skład osób, które zostały odznaczone indywidualnym wyróżnieniem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami znalazły się:

Roman Wojtas – Prezes Zarządu – Złota Odznaka Honorowa IGN

Renata Wojciech – Zastępca Prezesa Zarządu – Główna Księgowa – Brązowa Odznaka Honorowa IGN

Henryk Sodzawiczny – Członek Zarządu – Zastępca Dyrektora ds. Techniczno-Eksploatacyjnych – Srebrna Odznaka Honrowa IGN

Jan Świerczek – Srebrna Odznaka Honorowa IGN

Władysław Jaroszek – Srebrna Odznaka Honorowa IGN

Całej Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz jej członkom gratulujemy przyznanego wyróżnienia i życzymy dalszego rozwoju i sukcesów na polu działań szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

+48 32 203 89 30 / biuro@ign.org.pl