Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Rynek Nieruchomości | Monitoring nieruchomości | Informacja o wynikach kontroli gospodarowania gminnymi lokalami użytkowymi i...

Informacja o wynikach kontroli gospodarowania gminnymi lokalami użytkowymi i efektywności zarzadzania (06.07.2005)

W kontrolowanej działalności wystąpiły istotne uchybienia i nieprawidłowości rzutujące negatywnie na efekty gospodarowania komunalnymi lokalami użytkowymi. Stwierdzono bowiem, że żadna ze skontrolowanych gmin nie sporządziła wymaganych prawem planów wykorzystania gminnego zasobu nieruchomości, a przyczyną tego stanu był brak polityki i rozstrzygnięć organów samorządowych odnoszących się do kompleksowych i docelowych rozwiązań w tym zakresie." "Stan techniczny (1/3 skontrolowanych) lokali użytkowych i utrzymania ich otoczenia był zły."

Pobierz pełną treść tekstu w formacie MS Word

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.