Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | O Instytucie | Złote Laury | Złoty Laur Instytutu Gospodarki Nieruchomościami

Złoty Laur Instytutu Gospodarki Nieruchomościami (2014-01-12)

Złoty Laur jest honorowym wyróznieniem, którego pomysłodawcą oraz organizatorem Konkursu o jego przyznanie jest Instytut Gospodarki Nieruchomościami.

Celem Konkursu jest honorowanie podmiotów gospodarczych, instytucji, osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych, za szczególny wkład w rozwój szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami, ochrony środowiska oraz działań energooszczędnych. Konkurs przeprowadzany jest corocznie, począwszy od 2008r.

Nadmienić należy, iż Laureaci Złotych Laurów mają prawo do publicznej promocji tego wyróżnienia poprzez upowszechnianie informacji o jego uzyskaniu we wszystkich materiałach informacyjnych, reklamowych, podczas targów branżówych, akcji promocyjnych oraz innych mających na celu potwierdzenie jakości prowadzonej działalności.

 

 

Regulamin Konkursu o "Złoty Laur" Instytutu Gospodarki Nieruchomościami: do pobrania

Wniosek z przystąpieniem do Konkursu o Złoty Laur: do pobrania

 

Statuetki wraz z Dyplomem są wręczane Laureatom Konkursu o "Złoty Laur" podczas corocznego cyklu Seminariów Rynku Nieruchomości, a także podczas uroczystych aktów wręczania, będących integralną częścią ochodów jubileuszowych podmiotów, instytucji oraz stowarzyszeń związanych z rynkiem nieruchomości i budownictwa.

Już obecnie, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie o Złoty Laur.

Wypełniony wniosek wraz z dokumentacją potwierdzającą prowadzoną działalność oraz przeprowadzone inwestycje, stanowiące przedmiot oceny Kapituły Konkursu,  prosimy przesłać na adres

Biura Instytutu Gospodarki Nieruchomościami,

ul. Mariacka 1, 40-014 Katowice

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.