Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | O Instytucie | Seminarium Rynku Nieruchomości | MAZOWIECKIE I KUJAWSKO-POMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

MAZOWIECKIE I KUJAWSKO-POMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI (2011-09-26)

Dnia 20 września br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie odbyło się Mazowieckie Seminarium Rynku Nieruchomości.

Złoty Laur 2011 Instytutu Gospodarki Nieruchomościami otrzymało Wojskowe Towarzystwo Budownictwa Społecznego "KWATERA" Sp. z o.o. Statuetkę, w imieniu Prezesa Zarządu Spółki, Pana Jacka Sołyga, odebrał Dyrektor Departamentu Strategii i Rozwoju - Pan Artur Paszko.

 

 

 

 

 

 

Dnia 22 września br. w Centrum Targowym "PARK" w Toruniu odbyło się Kujawsko-Pomorskie Seminarium Rynku Nieruchomości. Seminarium objął honorowym patronatem Prezydent Miasta Torunia - Pan Michał Zaleski.

Prezydent Miasta Torunia oraz Pan Tomasz Jachowski ("EUROBUD" Centrum Obsługi Budownictwa w Iławie) otrzymali z rąk Prezesa Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami statuetki Złoty Laur 2011.

 

 

Prezydent Miasta Torunia, Pan Michał Zaleski podczas otwarcia Kujawsko-Pomorskiego Seminarium Rynku Nieruchomości

 

 

Pan Tomasz Jachowski, właściciel Centrum Obsługi Budownictwa "EUROBUD" z Iławy odbiera ststuetkę Złotego Lauru 2011

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.