Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | O Instytucie | Seminarium Rynku Nieruchomości | ZACHODNIOPOMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI - RELACJA

ZACHODNIOPOMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI - RELACJA (2011-09-22)

Dnia 15 września br. w Zachodniopomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie odbyło się Zachodniopomorskie Seminarium Rynku Nieruchomości.    

Seminarium otworzył Wojewoda Zachodniopomorski, Pan Marcin Zydorowicz, który objął patronatem honorowym wydarzenie.

Wojewoda Zachodniopomorski otrzymał z rąk Prezesa Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami, Pana Arkadiusza Borek, wyróżnienie w postaci statuetki Złotego Lauru 2011.

Drugą statuetkę Złotego Lauru 2011 otrzymał Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wielkopolskim. Statuetkę odebrał Dyrektor Zakładu, Pan Paweł Jakubowski.

 

ZACHODNIOPOMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI 15-09-2011 r.

FOTORELACJA

 

Otwarcie Zachodniopomorskiego Seminarium Rynku Nieruchomości przez Wojewodę Zachodniopomorskiego,

Pana Marcina Zydorowicz

 

Prezes Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami, Pan Arkadiusz Borek wręcza Złoty Laur 2011

Wojewodzie Zachodniopomorskiemu

 

Dyrektor Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Gorzowie Wielkopolskim, Pan Paweł Jakubowski odbiera Złoty Laur 2011 z rąk Prezesa Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami

 

Prelegenci Zachodniopomorskiego Seminarium Rynku Nieruchomości

 


Uczestnicy Zachodniopomorskiego Seminarium Rynku Nieruchomości


 


 

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.