Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | O Instytucie | Seminarium Rynku Nieruchomości | POMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

POMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI (2011-09-16)

Dnia 13 września br. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku odbyło się Pomorskie Seminarium Rynku Nieruchomości, nad którym patronat honorowy objął Marszałek Województwa Pomorskiego, Pan Mieczysław Struk.

Po otwarciu Seminarium przez Pana Mieczysława Struk, Prezes Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami, Pan Arkadiusz Borek, wręczył Marszałkowki Złoty Laur 2011 - prestiżowe wyróżnienie Instytutu przyznawane osobom oraz podmiotom, które w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju szeroko rozumianej gospodarki nieruchomościami i ochrony środowiska.

POMORSKIE SEMINARIUM RYNKU NIERUCHOMOŚCI

   

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.