Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaOdznaka Honorowa

 

Szanowni Państwo,

        Z nieskrywaną przyjemnością informujemy, iż Instytut Gospodarki Nieruchomościami został uhonorowany Złotą Odznaką Honorową "Za Zasługi Dla Województwa Śląskiego".

        Uroczysty akt wręczenia Odznaki nastąpił podczas obchodów "Śląskiego Dnia Budowlanych - 2012", który odbył się 26 września br. w Sali Sejmu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

        W imieniu Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami, z rąk Przewodniczącego Sejmiku Śląskiego - Pana Andrzeja Gościniaka, Odznakę Honorową odebrała Pani Edyta Koster - Dyrektor ds. Edukacji i Ubezpieczeń.

     (...) Czuję się dumny i jeszcze bardziej zmotywowany do działania na rzecz śląskiego środowiska osób związanych z szeroko rozumianą gospodarką nieruchomościami. Prawdziwym zaszczytem jest znaleźć się pośród grona osób i firm tak bardzo zasłużonych dla budownictwa i nieruchomości.

        Gratuluję wszystkim odznaczonym oraz Laureatom Konkursu "Śląskie Budowanie" - Arkadiusz Borek - Prezes Zarządu Instytutu Gospodarki Nieruchomościami, pełniący także funkcję prezydenta Federacji Gospodarki Nieruchomościami.

 

             

 

 

GALERIA

 

   

 

 

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.