Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Rodzina z jednym dzieckiem pożyczy od banku nawet 600 tys. zł na zakup...

Rodzina z jednym dzieckiem pożyczy od banku nawet 600 tys. zł na zakup mieszkania (2018-02-26)

Do 523 tys. zł wzrosła średnia kwota, jaką skłonne są pożyczyć banki rodzinie 2+1 na zakup wymarzonego lokum. Wystarczy, że przyszli kredytobiorcy dysponować będą dochodem na poziomie 6,5 tys. zł netto i zaciągną zobowiązanie dokładając z własnej kieszeni sumę pieniędzy stanowiącą 20 procent wartości nieruchomości.

Prezentowane wyliczenia banki sporządziły dla profilowego klienta. Jest nim małżeństwo z jednym dzieckiem, które pracuje od 5 lat na umowach na czas nieokreślony. Rodzina mieszka w mieście o liczbie 300 tys. mieszkańców. Potencjalni kredytobiorcy mają pozytywną historią kredytową (bez obciążeń finansowych typu limit na karcie kredytowej czy w rachunku). Użytkują samochód. Średnie miesięczne koszty ich utrzymania kształtują się na poziomie 2,5 tys. zł. Chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny na 25 lat.

Więcej informacji: „Rodzina z jednym dzieckiem pożyczy od banku nawet 600 tys. zł na zakup mieszkania"

Źródło: Rzeczpospolita

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.