Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Podwyżki cen mieszkań są nieuchronne

Podwyżki cen mieszkań są nieuchronne (2017-12-11)

Cena wytworzenia 1 mkw mieszkania wzrasta. Podwyżki są nieuchronne i ceny powoli będą rosły. To może spowodować, że sprzedaż spadnie - mówi Aleksander Skirmuntt, dyrektor ds. rynku pierwotnego Maxon Nieruchomości, gość programu Michała Niewiadomskiego.

Gościa zaskoczyła zapowiedź transakcji kupna Robyg w 100 proc. przez Goldman Sachs za 1 mld zł.

- Wzrost w branży nieruchomości trwa już od dobrych kilku lat. Wszyscy rozglądają się kiedy będzie spowolnienie czy tąpnięcie rynku, a tutaj widać, że cały czas idzie do góry. Taka transakcja to duża wskazówka dla innych inwestorów, którzy mieliby inwestować w Polsce. Widać, że są perspektywy dalszego rozwoju - mówił Skirmuntt.

- Dla Robyga oznacza to nieograniczony dostęp do kapitału i możliwość jeszcze szybszego rozwoju - dodał.

Więcej informacji: „Podwyżki cen mieszkań są nieuchronne"

Źródło: Rzeczpospolita

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.