Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Gospodarka finansowa w spółdzielniach mieszkaniowych po zmianie Ustawy o...

Gospodarka finansowa w spółdzielniach mieszkaniowych po zmianie Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych - KATOWICE 06.12.2017 r. (2017-12-04)


Gospodarka finansowa w spółdzielniach mieszkaniowych po zmianie Ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych - KATOWICE - 06.12.2017

Szkolenie przeznaczone dla spółdzielni mieszkaniowych i zarządców zainteresowanych zarządzaniem w spółdzielniach, w szczególności dla:

- Zarządu

- Głównych Księgowych i pracowników księgowości

- pracowników ds. technicznych i administratorów

- zarządców nieruchomości

Sejm 20 lipca 2017 r. zmienił ustawę o spółdzielniach mieszkaniowych, Kodeks postępowania cywilnego oraz Prawo spółdzielcze. Nowe przepisy znacząco zmieniają działanie w zakresie gospodarki finansowej oraz czynności zwykłego zarządu i przekraczających zakres zwykłego zarządu w spółdzielni mieszkaniowych. Na szkoleniu zostaną porównane stare i nowe przepisy w połączeniu z regulacjami nie zmienionymi. Szkolenie jest przygotowane specjalnie dla członków Zarządu, Rady Nadzorczej oraz pracowników ds.: samorządowo-organizacyjnych, eksploatacyjno-technicznych i księgowości.

Szkolenie uwzględnia:

- ostatnie zmiany prawa

- wytyczne ministerstwa

- najnowsze orzecznictwo.

W materiałach dokumenty dostosowane do nowego stanu prawnego:

- wzorcowy regulamin funduszu remontowego w 2 wersjach

- wzory odpowiedzi na roszczenia właścicieli i członków w zakresie tematyki szkolenia

- wzory uchwał właścicieli lokali w zakresie powstania i organizacji wspólnoty

- wzory uchwał w zakresie czynności przekraczających zakres zwykłego zarządu w spółdzielni mieszkaniowej

- wzory uchwał w zakresie działalności inwestycyjnej

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.