Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Praca w pakiecie z… mieszkaniem. Tak się będzie już wkrótce kusić...

Praca w pakiecie z… mieszkaniem. Tak się będzie już wkrótce kusić pracowników? (2017-12-01)

Zamiast sprowadzać pracowników, dowozić ich autobusami, zainwestuj z nami w rozwój mieszkalnictwa w Polsce, zaproponuj swoim pracownikom tańsze mieszkania na wynajem - taki przekaz dla inwestorów ma prezes Banku Gospodarstwa Krajowego, Beata Daszyńska-Muzyczka.

Szefowa BGK opowiadała w czasie Kongresu 590 o tym, jaką wizję rozwoju mieszkalnictwa w Polsce chce promować. - Uzupełniamy lukę, pokazując, że można budować taniej, że są inne, nowe technologie. A można to zrobić też wspólnie i takich przedsięwzięć mamy coraz więcej - przyznała Beata Daszyńska-Muzyczka.

Podkreśliła, że choć opcja własności albo wynajmu z możliwością dojścia do własności wciąż będzie istnieć i budzić zainteresowanie, BGK stara się pokazywać potencjalnym inwestorom nową drogę. - Powstające inwestycje będą potrzebowały mieszkań na wynajem. To jest dodatkowa oferta, do której zachęcamy przedsiębiorców, również inwestorów zagranicznych - wyjaśniała.

Na co BGK wyda 9,5 mld kapitału? Jakie, poza programem Mieszkanie Plus, ma priorytety?

Więcej informacji: „Praca w pakiecie z… mieszkaniem. Tak się będzie już wkrótce kusić pracowników?"

Forsal

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.