Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Rynek kapitałowy rośnie z mieszkaniami

Rynek kapitałowy rośnie z mieszkaniami (2017-11-27)

Można śmiało powiedzieć, że deweloperzy w wielu różnych wymiarach przyczyniają się do rozwoju polskiej gospodarki.

Obok głównego celu swojej komercyjnej działalności, czyli budowy nieruchomości, „przy okazji" nie tylko zatrudniają sporą rzeszę własnych pracowników i zlecają prace wykonawcom, ale również mają istotny wkład w rozwój polskiego rynku finansowego. A to za sprawą licznych emisji obligacji przez te firmy. Obecnie deweloperzy stanowią (pod względem liczbowym) 26 proc. emitentów, których papiery notowane są na warszawskiej giełdzie obligacji Catalyst (pod względem wartości ich papiery stanowią 14 proc. całego rynku). Zważywszy na rozkwit naszego rynku nieruchomości, można śmiało zakładać, że przybywać będzie nowych emisji „deweloperskich obligacji".

Więcej informacji: „Rynek kapitałowy rośnie z mieszkaniami"

Źródło: Rzeczpospolita

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.