Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Kolejny wysyp mieszkań

Kolejny wysyp mieszkań (2017-11-06)

Końca boomu na rynku pierwotnym nie widać. Deweloperzy budują na potęgę.

Jakie inwestycje wprowadzają na rynek deweloperzy? Jakie mieszkania w nich oferują? Wyniki sondy prezentuje serwis nieruchomości Dompress.pl:

Tomasz Sujak, członek zarządu Archicom:

Właśnie wprowadziliśmy do oferty Browary Wrocławskie. Na terenie XIX-wiecznego zakładu przemysłowego stworzymy multifunkcyjny kompleks, w którym znajdą się mieszkania, biura, obiekty rekreacyjne. Oferujemy mieszkania i klimatyczne lofty. W pierwszym etapie do sprzedaży trafiają lokale w budynkach Formierni i Nowej Beczkowni, które nawiązują do zabudowy historycznej. Rozwijamy również ofertę osiedli społecznych we Wrocławiu. Do sprzedaży trafił niedawno kolejny etap Słonecznych Stabłowic, inwestycji nad Bystrzycą, gdzie jest m.in. osiedlowy klub fitness i miejsca do grillowania. Wkrótce uruchomimy również sprzedaż na osiedlu Cztery Pory Roku.

Więcej informacji: „Kolejny wysyp mieszkań"

Źródło: Rzeczpospolita

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.