Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | PO PIERWSZE SPEŁNIENIE POTRZEB MIESZKAŃCÓW: mgr Zbigniew Olejniczak -...

PO PIERWSZE SPEŁNIENIE POTRZEB MIESZKAŃCÓW: mgr Zbigniew Olejniczak - Wiceprezes Zarządu KSM (2017-10-04)

To dwa różne światy: z bardzo długim oczekiwaniem w wieloletniej, spółdzielczej kolejce na przydział mieszkania, z upragnionym kluczem do mieszkania w ręku i wielką niewiadomą co i jakiej jakości (często z tzw. „niedoróbkami") zastanie się za drzwiami wyznaczonego normatywami „M" oraz z mieszkaniem budowanym zgodnie z oczekiwaniami przyszłego właściciela, z dostosowywanymi do jego wymagań rozwiązaniami, z oglądaniem lokum w trakcie realizacji i obejmowaniem go we władanie w pożądanej jakości i ustalonym terminie.

PO PIERWSZE SPEŁNIENIE POTRZEB MIESZKAŃCÓW: mgr Zbigniew Olejniczak - Wiceprezes Zarządu KSM

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.