Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Sprzedaż mieszkań: Gorąca jesień w biurach sprzedaży

Sprzedaż mieszkań: Gorąca jesień w biurach sprzedaży (2017-10-02)

Do oferty trafiają kolejne mieszkania.

Większość firm w pośpiechu uruchamia nowe inwestycje - mówi Tomasz Kołodziejczyk, analityk redNet Property Group. - Zwykle są to osiedla ze 100- 200 mieszkaniami, realizowane także w kilku etapach. Prym wiodą największe rynki: Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk. Inwestycje powstają głównie na peryferiach miast, co jest związane z małą podażą gruntów w centrach - wyjaśnia.

Rower, wycieczka, postój za złotówkę

Z analiz redNet Property Group wynika, że większość nowych inwestycji to segment podstawowy. Mieszkania o takim standardzie, ze względu na cenę, są najbardziej poszukiwane. - Deweloperzy chcieliby budować więcej apartamentów, ale i tu ogranicza ich dostępność odpowiednich terenów. Prestiżowe mieszkania powinny powstawać w centralnych dzielnicach, niedaleko parków i ułatwiającej życie infrastruktury.

Więcej informacji: „Sprzedaż mieszkań: Gorąca jesień w biurach sprzedaży"

Źródło: Rzeczpospolita

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.