Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Jak się przygotować do kredytu hipotecznego

Jak się przygotować do kredytu hipotecznego (2017-10-02)

Zakup własnego domu lub mieszkania to jeden z najważniejszych kroków, jakich w swoim dorosłym życiu dokonuje człowiek. Decyzja nie należy do prostych, dlatego bardzo ważne jest, by poprzedziła ją dogłębna analiza naszej sytuacji finansowej. Dzięki temu łatwiej ocenić, na jaki kredyt nas stać.

Szacowanie zdolności kredytowej

W Internecie bez problemu znaleźć można poglądowe kalkulatory wyliczające zdolność kredytową. Szacują ją na podstawie kilku podstawowych parametrów, takich jak: miesięczny dochód, zobowiązania, posiadane oszczędności, ilość osób w gospodarstwie domowym, źródło uzyskiwania dochodów.

Więcej informacji: „Jak się przygotować do kredytu hipotecznego"

Źródło: Rzeczpospolita

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.