Polish English German
Baza firm Dodaj firmę
Zapisz się na bezpłatny newsletter:
  Twój e-mail:

Pochwal się swoim profesjonalizmem

 

E-learning
Podnoszenie kwalifikacji
Internetowa
giełda nieruchomości
aktualności
Poradnik ekspertów
formularz zapytaniaStrona główna | Aktualności | Zapraszamy do udziału w Targach Rynku Nieruchomości 18 maja 2017r. w Hotelu...

Zapraszamy do udziału w Targach Rynku Nieruchomości 18 maja 2017r. w Hotelu OSSA Congres & SPA w Rawie Mazowieckiej (2017-05-05)

Z przyjemnością informujemy, że Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami po raz IV organizuje Kongres Rozwoju Mieszkalnictwa, który odbędzie się 18 maja 2017r. w Hotelu OSSA Congres & SPA w Rawie Mazowieckiej. Kongres został objęty honorowym patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa oraz Instytutu Gospodarki Nieruchomościami. W trakcie trwania Kongresu rozstrzygnięta zostanie II edycja konkursu „Inwestycja Roku”, a także po raz pierwszy Kongres połączony zostanie z Targami Rynku Nieruchomości.

Nasza oferta współpracy skierowana jest do firm, które chcą wspomóc i wraz z nami współorganizować to wyjątkowe wydarzenie. W związku z powyższym zapraszamy Państwa do udziału w Kongresie oraz w Targach Rynku Nieruchomości m.in. jako wystawca.

Do udziału w Targach Rynku Nieruchomości zapraszamy wystawców z szeroko pojętej branży budownictwa i usług wspomagających pracę Zarządców Nieruchomości, Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Rzeczoznawców Majątkowych.

Wystawiennictwo w Targach Rynków Nieruchomości daje Państwu możliwość zaprezentowania swoich produktów, usług, a przede wszystkich  wzmocnienie marki i prestiżu firmy.

W razie zainteresowania Targami, prosimy o kontakt: marketing@kign.pl lub Tel. (32) 204 87 35.

Poznaj składkę ubezpieczenia wypełniając poniższy formularz:

Zawierając umowę ubezpieczenia za pośrednictwem Instytutu Gospodarki Nieruchomościami możesz dodatkowo zarobić 8 % od wartości składki ubezpieczeniowej!

 © Wszystkie prawa zastrzeżone
Żadna część jak i całość utworów zawartych na stronie www.ign.org.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami www.ign.org.pl. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Instytutu Gospodarki Nieruchomościami lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Zamknij

Strona ign.org.pl używa plików cookies w celu ułatwienia korzystania ze strony oraz dostosowania treści do preferencji użytkownika. Jeśli nie zgadzasz się na zapisywanie tych plików na dysku Twojego komputera zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeglądając tą stronę zgadzasz się na używanie plików cookies zgodnie z aktualnie stosowanymi ustawieniami przeglądarki internetowej.